O1

Dne 24.10.2015 se narodila štěňátka. 1pes + 1 fena

Matka je Ch. Jch. Justyna my Love Moravia Lord. Justýnka je elegantní žíhaná fenka, střední kostry, plnochrupá s nůžkovým skusem, pěknou hlavou a výrazným stopem, správně složeným uchem, dobrou horní top linií, nádherným pohybem obou párů končetin a výborně neseným i nasazeným ocasem. V roce 2015 byla vystavena na Cruft´s v Anglii. Má DKK a DLK s výsledkem 0/0, patellu bez nálezu a má složenou loveckou zkoušku vloh v I. ceně.


Otcem je krásný bílý pes se zlatými plotnami Jch. Drunken Duncan Fransimo Bohemia. Je to pes s výraznou hlavou, tmavým okem, očním víčkem s dobrou pigmentací, pěkně složeným uchem, nůžkovým skusem, dobrou horní linií, prostorným a širokým hrudníkem. Má výborně nasazený i nesený ocas a výborný pohyb obou párů končetin. Je tempereamentní a současně vyrovnaný. Zaujal mě již velmi dávno a děkuji majitelům manželům Prokešovým za možnost krýt jejich krásným 'Coudym' 


Olive for Jetta Moravia Lord 

výstavní úspěchy

Club Show SBTC CZ - výborná 1/38, CAJC 

Club Show SBTC CZ - výborná 2/32, r.CAC

Oliva je pekna fenka se samici hlavou, tmavym okem, nuzkovym skusem a vybornym uchem. Ma vybornou silu kostry, vyborne neseny i nasazeny ocas a skvely pohyb obou paru koncetin. Jeji velkou prednosti je pratelska, temperamentni a pracovita povaha. S majitelkou se venuji prevazne obedienci.