Pro rok 2024 již neplánujeme další krytí, další štěňátka se u nás narodí až na přelomu roku 2024/2025, informace zveřejníme, až budou aktuální 


Vážení zájemci o štěňátko či informace o plánovaných krytích


Na našich webových stránkách uvádíme přehledně a dostupně veškeré informace. Kontakt je možný e-mailem na info@moravialord.cz či v SZ na facebooku  .

Omlouváme se, ale chov psů nás neživí, jsme běžně zaměstnání, máme rodinu a tak je velmi pravděpodobné, že se nám na telefon nedovoláte, na sms reagovat nebudeme. Pod hlavičku naší chovatelské stanice patří několik stafíků a přestože působíme jako veliká chovatelská stanice, domácnost s námi sdílí pouze pět fen (ve věku od 11ti do 2 let).

Ostatní naši stafíci žijí v rodinách našich přátel, kde jsou náležitě milování a opečovávání.

S našimi psy se věnujeme výstavám, výcviku (převážně loveckému) a prioritně jsou našimi společníky a milovanými členy rodiny.

V chovu neděláme kompromisy. Všechna zvířata u nás mají nadstandardní zdravotní testy (minimálně rentgeny kyčlí a loktů). Přestože je pro nás důležitý exteriér, za mnohem podstatnější považujeme typickou a pevnou povahu plemene.

Ovšem ani exteriér nezavrhujeme, většina našich stafíčků jsou velmi úspěšní na výstavách a jsou šampiony.

Výstavy ani uchovnění u našich odchovů však při výběru nových rodin nepovažujeme za prioritu, spíše volíme nové páníčky, kteří prioritně hledají společníky a neplánují se věnovat chovu.

Páníčkům našich odchovů nabízíme chovatelský servis (který prodejem nekončí ale začíná).

Rezervace štěňátek přijímáme vždy až po jejich narození.

Uvítáme kontakt e-mailem či v SZ na facebooku, prosím nekontaktujte nás telefonicky.


Cílem naší chovatelské stanice je chov zdravých, exteriérově výborný jedinců, s typickými povahami. 

S novými majiteli našich odchovů zůstáváme rádi v kontaktu, máme skupinu na facebooku pouze pro majitele, pořádáme společná venčení, srazy či společné cesty na psí akce. 

Závaznou rezervaci na štěňátka přijímáme až po jejich narození.   

Po úhradě REZERVAČNÍHO POPLATKU na štěně je tento poplatek nevratný. 


chovatelka Petra Prokopová a první vrh modrých stafíků
chovatelka Petra Prokopová a první vrh modrých stafíků