Plánované vrhy


Zde vám přinášíme informace o našich plánovaných spojeních. 

Vrh E / F / G

V roce 2020 plánujeme výše uvedené vrhy


Matky:

  • Ch. Wolf Energy of Moravia Lord (žíhaná). Wolfa má zdravotní testy (DKK A, DLK 0/0). Otec je nádherný pes s vynikajícím rodokmenem Let' s Get to Rumble Berserker se zdravotními testy (DKK A, DLK 0) ze zahraničí. Štěňátka z tohoto spojení budou převážně tmavě žíhaná. Krytí se uskutečnilo 2/2020, březost potvrzena. Rezervace již nepřijímáme.


  • ClubJch. True Love of Moravia Lord (žíhaná). True má zdravotní testy (DKK A, DLK0/0 ; canisterapeutická zkouška). Otec bude pravděpodobně tmavý pes se zdravotními testy (DKK A, DLK 0/0) s vynikajícím rodokmenem. Jedná se o psa, kterého jsem měla tu čest předvádět na International Stafford Match - Alby Vecchio Gentle Bull. Štěňátka z tohoto spojení budou převážně žíhaná.  Krytí se uskutečnilo v druhé polovině 3/2020. Rezervace již přijímáme pouze na pejsky.


  • Ch. Jch. Unique Goldie of Moravia Lord (zlatá). Goldie má zdravotní testy (DKK A, DLK 0/0; zkoušky: ZV, LZ). Otce zatím pečlivě vybíráme. Víme, že bude mít modrou barvu a zdravotní testy. Štěňátka z tohoto spojení budou žíhaná a modrá s žíháním. Plánované krytí 6/2020. Rezervace přijímáme již pouze na pejsky.
Vrh A/2019 ve věku 6ti týdnů
Vrh A/2019 ve věku 6ti týdnů

V případě zájmu o štěně z naší chovatelské stanice MORAVIA LORD nás prosím kontaktujte ideálně e-mailem  info@moravialord.cz