Plánované vrhy


Vážení zájemci o štěňátko či informace o plánovaných krytích


Na našich webových stránkách uvádíme přehledně a dostupně veškeré informace. Kontakt je možný e-mailem info@moravialord.cz či na faceboku v SZ.


Prosím nekontaktujte nás telefonicky ani formou sms.


Barvy které se u nás rodí nejčastěji jsou žíhaná případně žíhaná s bílými znaky. 

Spojení kde bychom očekávali modrá štěňátka neplánujeme. V prosinci 2022 

se uskutečnilo krytí naší  Ch. Bombastic Beat of Moravia Lord , březost potvrzena. Porod očekáváme ve druhé polovině února 2023.

Otcem bude Ch., Jch. Bruno LuckyStar R.A.C Popelka.  Bruno je samec s výraznou hlavou, tmavým okem, výborně nasazeným uchem, silnou spodní čelistí, krásnými velkými zuby. Správnou délkou krku, vynikajícím předhrudím. Má silné přední končetiny, výbornou horní linii, výborné úhlední pánevních končetin a výborně nasazený i nesený ocas. Má velmi milou ale temperamentní povahu. Je velmi úspěšný na poli výstavním (Šampion ČR, Šampion HU, Junior šampion ČR a mnoho dalších).  Samozřejmě má rentgeny kyčlí a loktů s výbornými výsledky. 


Štěňátka očekáváme převážně v žíhané barvě, doufáme ve výrazné bílé náprsenky a snad i bílé límce. 

Bruno LuckyStar R.A.C Popelka
Bruno LuckyStar R.A.C Popelka

V lednu 2023

plánujeme krytí naší Jch. Charming Kofila Moravia Lord, zvoleného psa zveřejníme po potvrzení březosti. Má samozřejmě zdravotní testy, velmi pěkný rodokmen a vynikající exteriér i povahu. 


Na podzim 2023

plánujeme krytí naší Dreams Comes True Moravia Lord , zvoleného psa zveřejníme po potvrzení březosti. Má samozřejmě zdravotní testy, velmi pěkný rodokmen a vynikající exteriér i povahu. 


Takto vypadají štěňátka v Moravia Lord 

Moravia Lord vrh G / 2020
Moravia Lord vrh G / 2020